Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

4.ročník 2016

FOTOGALERIE

 https://www.facebook.com/pg/FK-Rapid-Hav%C3%AD%C5%99ov-186837058015041/photos/?tab=album&album_id=1375083322523736

 

 

Rozlosování Rapid Cup 2016

Skupina A 

Netspace

Slavoj Houslice

Kerberos

Bellavue

 

Skupina B

Isora Koblov

Oranjes Karviná

FK Rapid Havířov

Dopijem a půjdem

 

 

 

Výsledky Rapid Cup 2016

 

8:00   -  A  -  Slavoj Houslice : Bellavue                                                          :

8:30   -  A  -  Netspace : Kerberos                                                                    :

9:05   -  B  -  FK Rapid Havířov : Oranjes Karviná                                            :

9:30   -  B  -  Dopijem a půjdem : Isora Koblov                                                :

9:55   -  A  -  Slavoj Houslice : Netspace                                                          :

10:20  -  A  -  Bellavue : Kerberos                                                                    :

10:50  -  B  -  FK Rapid Havířov : Dopijem a půjdem                                        :

11:15  -  B  -  Oranjes Karviná : Isora Koblov                                                    :

11:45  -  A  -  Slavoj Houslice : Kerberos                                                          :

12:10  -  A  -  Bellavue : Netspace                                                                    :

12:35  -  B  -  FK Rapid Havířov : Isora Koblov                                                  :

13:00  -  B  -  Oranjes Karviná : Dopijem a půjdem                                           :

---------------------------------------------------------------

13:25  -  1.semifinále   A1 : B2                                                                           :

13:55  -  2.semifinále   A2 : B1                                                                           :

14:25  -  Zápas o 7-8 místo   A4 : B4                                                                    :

14:55  -  Zápas o 5-6 místo   A3 : B3                                                                    :

15:20  -  Zápas o 3-4 místo                                                                                  :

15:45  -  FINÁLE                                                                                                  :

 

 
TOPlist